Skup nieruchomości Warszawa

Sprzedaż, zakup nieruchomościW zakresie naszej działalności leży skup nieruchomości (skup domów, skup mieszkań) z terenu Warszawy i okolic. Działalność ta jest skierowana zarówno do osób prywatnych jak również firm czy przedsiębiorstw. Jeśli chcą Państwo sprzedać swoje mieszkanie, dom, działkę czy inną nieruchomość prosimy o zapoznanie się z ofertą naszego skupu nieruchomości.

Zapewne część z Państwa próbowała sprzedaży na własną rękę zamieszczając ogłoszenia w Internecie, prasie czy za pomocą biura nieruchomości, jednak w zdecydowanej większości przypadków starania te okazywały się mało skuteczne.

Same formalności, które należy spełnić przy kupnie bądź sprzedaży, również przysparzają niemałych problemów dla osób które nie zajmują się tym na co dzień - dzięki naszej ofercie możecie Państwo sfinalizować transakcję sprzedaży w dogodnym i wybranym przez siebie terminie uzyskując gotówkę nawet jeszcze tego samego dnia.

Skupujemy od naszych klientów nieruchomości w każdym stanie, również zaniedbane, do remontu, a nawet zadłużone i z nieuregulowanym stanem prawnym.

Nasz skup nieruchomości za gotówkę kupuje:

 • mieszkania,
 • domy,
 • lokale usługowe,
 • działki,
 • udziały w nieruchomościach/spadkach.

Kupimy Twoją nieruchomość w każdym stanie, w tym:

 • do remontu,
 • zadłużoną,
 • z obciążoną hipoteką,
 • z lokatorami lub służebnością.

Zapewniamy

 • Szybką wycenę - wystarczy że wypełnisz formularz kontaktowy a nasz konsultant wstępnie wyceni Państwa nieruchomość,
 • Bezpłatną wycenę rzeczoznawcy - nasz rzeczoznawca umówi się z Państwem na dowolny termin w celu dokonania oględzin i sporządzenia końcowej wyceny nieruchomości,
 • Obsługę kancelarii notarialnej - współpracujemy z kancelariami notarialnymi, zatem nie musicie Państwo przejmować się kwestiami związanymi ze sporządzeniem umowy a także poszukiwać notariusza we własnym zakresie.
 • Pomoc prawną - nasz konsultant pomoże w kwestiach prawnych związanych ze sprzedażą, jak również odpowie na wszelkie Państwa pytania i wątpliwości. Zapewniamy kompleksową pomoc w sporządzeniu i przygotowaniu wszystkich formalności niezbędnych do dokonania transakcji skupu nieruchomości.

Pokrywamy wszelkie koszty związane z przeprowadzeniem transakcji

Dlaczego warto skorzystać z usług naszego skupu nieruchomości

 • Sprzedają Państwo swoją nieruchomość za gotówkę nawet w ciągu 24h od momentu zgłoszenia
 • Oferujemy najwyższą możliwą cenę odkupu
 • Pomożemy lub dokonamy w imieniu klienta większości formalności
 • Nie pobieramy żadnych opłat za dokonaną wycenę
 • Gwarantujemy profesjonalne podejście i bezpieczeństwo przeprowadzenia transakcji
 • Nie muszą Państwo martwić się stanem technicznym czy wizualnym sprzedawanej nieruchomości
 • Nie czekają Państwo miesiącami a czasem nawet latami na potencjalnego klienta
 • Nie tracą Państwo czasu na rozmowy i prezentacje swojego domu, mieszkania czy działki
 • Zaufały nam już dziesiątki zadowolonych klientów
 • Ponosimy wszystkie opłaty związane z transakcją

Przebieg transakcji kupna-sprzedaży w skupie nieruchomości

 • Zgłoś i umów się na spotkanie z naszym przedstawicielem, który dokona rzetelnej wyceny mieszkania, domu czy innej nieruchomości
 • Po zaakceptowaniu naszej oferty podpisujemy umowę wstępną i przekazujemy zadatek
 • Pomagamy skompletować potrzebne dokumenty i finalizujemy transakcję w kancelarii notarialnej
 • Płatność dokonujemy w momencie finalizowania transakcji gotówką lub przelewem bankowym
 • Po dokonaniu transakcji mogą Państwo dalej mieszkać w swoim mieszkaniu - umożliwiamy podpisanie umowy najmu krótkoterminowego bądź najmu długoterminowego

Sprzedaż nieruchomości jeszcze nigdy nie była tak prosta. Przekonaj Się Sam!

Sprzedaż nieruchomości to wbrew pozorom trudna i niełatwa rzecz. Nie każdy decyduje się od razu na to, żeby kupić dom, mieszkanie czy też inny budynek, często jest to proces, który zajmuje wiele miesięcy, a w niektórych przypadkach nawet kilka lat. Należy zaznaczyć również, że nie jest to proste również dla osoby sprzedającej, ponieważ nierzadko człowiek jest przywiązany do danego miejsca, z którym wiążą się piękne wspomnienia. Jest jednak pewne rozwiązanie, dzięki któremu można znacznie przyspieszyć proces sprzedaży nieruchomości - wystarczy skontaktować się z naszym skupem.

Warszawa

Czy łatwo jest sprzedać nieruchomość w Warszawie?

Sprzedaż jakiejkolwiek nieruchomości na terenie Warszawy nie jest prosty. Nie dość, że pandemia koronawirusa znacząco ograniczyła rynek nieruchomości, to ludzie w efekcie zaczęli dokładnie oglądać każdą złotówkę. Niektóre przedsiębiorstwa nie wytrzymały lockdown-u i musiały zamknąć swoją działalność. Problemy ze sprzedażą domu, mieszkania, lokalu czy działki są czymś na porządku dziennym i może się okazać, że w najbliższym czasie nikt nie zgłosi się, aby taką nieruchomość odkupić. Nasza oferta jest skierowana właśnie do takich osób i jest doskonałą szansą, by sprzedać nieruchomość w krótkim czasie i otrzymać pieniądze. Nikt nie chce opłacać nieruchomości, z którą nic nie może zrobić, a utrzymywanie jej może doprowadzić tylko do pogłębiania trudnej sytuacji finansowej. Nasz skup nieruchomości dokładnie zdaje sobie sprawę z obecnie panujących warunków i problemów, które się zdarzają klientom. Oferujemy więc pełną pomoc na każdym etapie sprzedaży i gwarantujemy, że zaopiekujemy nieruchomością jak najlepiej tylko możemy.

Jak wygląda sprzedaż w naszym skupie nieruchomości?

Pierwszym krokiem, który należy zrobić, abyśmy mogli skupić twoją nieruchomość, jest skontaktowanie się z nami. Dokładnie rozumiemy jakie problemy wiążą się ze sprzedażą nieruchomości, więc tak jak już wspomnieliśmy, oferujemy wszelką pomoc w kompletacji dokumentów oraz opiekę profesjonalistów, którzy mają bardzo duże doświadczenie w branży i przeprowadzili "za rękę" już niejednego klienta. Jeżeli już zainicjowałeś z nami kontakt, to następnym krokiem jest wycena nieruchomości. Tutaj sprawa wygląda prosto, ponieważ dokonujemy jej w kilka godzin po pierwszej rozmowie i gwarantujemy, że będziesz pierwszą osobą, która dowie się o jej efektach. Czasem klienci się niecierpliwią, ponieważ mają doświadczenie współpracy z innymi podmiotami, które oferowały szybkie zamknięcie sprzedaży, a w efekcie klient wręcz sam musiał zabiegać o uwagę. Nasza firma działa szybko, bo zdajemy sobie sprawę, że klienci chcą sprzedać nieruchomość jak najszybciej, a my staramy się spełnić ich oczekiwania. W przypadku, gdy doszło już do akceptacji wszelkich warunków, to dochodzi do podpisania dokumentów w kancelarii notarialnej. Poradzimy sobie z każdym przypadkiem, nawet z tymi najbardziej zawiłymi pod kątem prawnym - posiadamy w swoich szeregach doświadczone osoby, które w przeszłości już miały okazję rozwiązywać nawet najbardziej zawiłe sprawy na tle własnościowym.

W jakim czasie dostanę swoją gotówkę?

Wiemy, że często gotówka, którą klient otrzyma za sprzedaż swojej własności może być przyczynkiem do rozpoczęcia nowego życia i zrealizowania własnych aspiracji życiowych. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę zatem po zakończeniu całej transakcji pieniądze możemy wypłacić nawet tego samego dnia. Co do samej wypłaty, to możemy przekazać gotówkę do ręki, jak również możemy w krótkim czasie zrealizować przelew bankowy. Staramy się być jak najbardziej elastyczni.