O Nas

Serdecznie Witamy Państwa na stronach naszego skupu nieruchomości. W kilku słowach postaramy się przedstawić politykę działania firmy, jej historię jak również ofertę skierowaną bezpośrednio do osób chcących sprzedać swoją nieruchomość.

Jako jedna z większych firm zajmujących się obrotem nieruchomości, poza pośrednictwem, prowadzimy skup mieszkań, skup domów, działek oraz innych nieruchomości na terenie Warszawy, województwa mazowieckiego, a nawet całego kraju.

Skup nieruchomości

Rynek nieruchomości to bardzo szeroka dziedzina wiedzy, a w naszym przypadku to również 20 lat życia. Przez ten czas zdobyliśmy ogromne doświadczenie, przeprowadziliśmy dużo transakcji, a praca stała się naszą pasją. Bacznie obserwując sytuację na rynku gdzie w porównaniu z latami ubiegłymi pojawia się coraz więcej ogłoszeń sprzedaży narodził się pomysł aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów i umożliwić sprzedaż nieruchomości w możliwie jak najkrótszym czasie, a nie męczyć się z tym przedsięwzięciem nawet całymi latami.

Do każdego klienta podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, gwarantując jednocześnie 100% bezpieczeństwa i satysfakcji przy każdej dokonanej transakcji.

Sprzedaż i kupno nieruchomości nie należą do kwestii prostych. Jeżeli nie śledzimy na bieżąco rynku nieruchomości, nie posiadamy szerokiej wiedzy prawnej i podatkowej, istnieje duże ryzyko, że sprzedacie Państwo swoją nieruchomość po niekorzystnej cenie lub nie dopełnicie istotnych formalności.

Z tego powodu interesującą opcją, z której korzysta coraz więcej osób, jest skup  nieruchomości.

Zalety skorzystania z oferty naszego skupu nieruchomości

  • Przede wszystkim korzystając ze skupu nieruchomości mogą Państwo szybko i bezproblemowo sprzedać nieruchomość, na którą normalnie trudno byłoby znaleźć nabywcę. Dotyczy to przede wszystkim nieruchomości droższych, położonych w mniej atrakcyjnych lokalizacjach, lekko zniszczonych, nadających się do remontu czy też zadłużonych.
  • Transakcja realizowana jest błyskawicznie. Podczas gdy standardem na rynku nieruchomości jest wielomiesięczne poszukiwanie klienta, w skupie pieniądze otrzymuje się od ręki.
  • Wsparcie w załatwieniu formalności u notariusza, wycena nieruchomości. Sprzedając nieruchomość na własną rękę, Państwo sami muszą uważać, by dopilnować wszystkiego. W przypadku korzystania z usług skupu nieruchomości nie trzeba się tym w ogóle martwić, te obowiązki przejmą za Państwo pracownicy firmy.
  • Skorzystanie z oferty skupu umożliwia także sprzedanie nieruchomości obciążonej hipoteką.
  • Jeżeli istnieje taka potrzeba, rzeczoznawca przyjedzie do Państwa do innego miasta.